Over Ons

Ons Bedrijf

Medicor Medical Supplies, opgericht in 1982, is een dynamische en groeiende distributeur van medische apparatuur en hulpmiddelen in de Benelux.

Over de jaren heen heeft Medicor een performant sales team weten op te bouwen met specialisaties in verschillende disciplines, o.a. interventionele (neuro)radiologie, urologie, vaatheelkunde en veel meer.

Medicor werkt samen met gespecialiseerde fabrikanten en we zijn steeds op zoek naar nieuwe producten om ons uitgebreid gamma aan te vullen.

Kwaliteit, Vernieuwing, Service en Flexibiliteit zijn de sleutelwoorden binnen onze onderneming.

Onze prioriteiten zijn:

  • Uitgebreide productkennis d.m.v. extensieve trainingsprogramma’s
  • Beste prijs-kwaliteitverhouding
  • Efficiënte logistiek, ondersteund door de nieuwste software/hardware
  • Nauwkeurige dienst na verkoop en technische dienst

Ons kantoor

België & Luxemburg
Medicor Medical Supplies NV/SA
Wingepark 5B/101
B-3110 Rotselaar
België

Tel.: +32 (0) 16 27 18 18
Fax: +32 (0) 16 22 44 23

Email: info@medicor.be

 

Wie is wie?

OFFICE TEAM

Directeur
Horemans Herman
016 27 18 18
hhoremans@medicor.be

Office Manager
Froyen Martine
016 27 18 17
mfroyen@medicor.be

Customer Service
Goddeau Kris
016 27 18 19
kgoddeau@medicor.be

Champagne Stefanie
016 36 00 53
schampagne@medicor.be

Magazijn
Stevie Pannemans
pannemans@medicor.be

Goddeau Stef
sgoddeau@medicor.be


Sales assistant & QA
Jacobs Sander
016 27 18 15
sjacobs@medicor.be

TECHNISCHE DIENST

Moerman Hans
0476 41 82 28
hmoerman@medicor.be

Das Michel
0491 63 02 78
mdas@medicor.be 

SALES TEAM

Sales manager
Czarnyszka Eric

Product specialists
Delgombe Grégory
Delmotte Christophe
Janssen Ellen
Moerman Hans
Catherine Roels

Sales agents
De Boeck Pieter
De Maarsschalck Rudy
De Schrijver Filip
Kuys Ann

 

Zoek uw vertegenwoordiger

België_NL Placeholder
België_NL

Onze partners

Medicor AG Switzerland

Gewerbestrasse 10
6330 Cham – Zug
Switzerland
Tel.: +41 (0) 41 749 40 80
Fax: +41 (0) 41 749 40 88
E-mail: info@medicor-ag.ch
Website : www.medicor-ag.ch

Medicor Europe AG

Wingepark 5B/101
3110 Rotselaar
Belgium
Tel.: +32 (0) 16.27.18.12
Fax: +32 (0) 16 22 00 13
Email: info@medicor-international.com
Website: www.medicor-international.com

Contact us
close slider
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.